Was of ontsmet uw handen en doe persoonlijke beschermingsmiddelen aan (voer een risicobeoordeling uit om ervoor te zorgen dat de juiste persoonlijke beschermingsmiddelen worden gedragen, conform het lokale protocol).
Veeg oppervlakken altijd van schoon naar vuil
Er zijn ongeveer 3-5 doekjes nodig om een ​​computer op wielen schoon te maken. Vervang altijd uw doekje als het droog is of zichtbaar vuil is geworden.
Schakel de computer uit voordat u deze schoonmaakt en zorg ervoor dat het doekje niet te nat is wanneer u de computer schoonmaakt.
Veeg de voorkant van het scherm schoon in een S-vormig patroon, van boven naar beneden.
Maak alle goten en alle oppervlakken schoon. Zorg ervoor dat u uw doekje vervangt als het uitdroogt of zichtbaar vuil wordt.
Gebruik een nieuw doekje, zorg ervoor dat het niet te nat is en veeg het over beide kanten van het toetsenbord.
Veeg naar beneden richting de onderkant en maak vervolgens de wielen en remmen schoon.
Neem een ​​nieuw doekje en herhaal het proces aan de achterkant van het station.
Laat de computer en de kabelgoot aan de lucht drogen en zorg dat ze voldoende tijd hebben om in contact te komen met het ontsmettingsmiddel.
Gooi de schoonmaakdoekjes weg volgens het lokale protocol.
Verwijder de persoonlijke beschermingsmiddelen, was of ontsmet uw handen en vul indien nodig een schoonmaakrapport in volgens het lokale protocol.